HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 34
Najnowszy użytkownik: muza12
Powitanie
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie.
ZAPROSZENIE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW, RODZICÓW, BABCIE I DZIADKÓW NA ŚWIĘTO POKOLEŃ, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W NASZEJ SZKOLE 30.01.2015R. O GODZINIE 12.00.
ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA ZABAWĘ CHOINKOWĄ, KTÓRA ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 15.00 W SOBOTĘ 31.01.2015R.


spmiernow dnia styczeń 22 2015
0 komentarzy · 3 czytań ·Drukuj
WYJAZDY NA BASEN

Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami, raz w miesiącu, uczestniczą w zajęciach na pływalni w Kazimierzy Wielkiej.
Wyjazdy odbywają się w ramach doskonalenia umiejętności pływania, integracji dzieci, są także aktywną formą spędzania wolnego czasu. Ich celem jest krzewienie kultury fizycznej wśród uczniów. Zajęcia na pływalni pozwalają pokonywać własne lęki, rozwijają cechy motoryczne, korygują wady postawy, doskonale dyscyplinują i uczą odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale również za innych.
Dzieci czują się na pływalni „jak ryby w wodzie”.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia styczeń 15 2015
0 komentarzy · 4 czytań ·Drukuj
PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania.
Mimo braku śniegu ten świąteczny czas da się odczuć w naszej szkole już od kilku dni. Szczególnie dzisiaj 19 grudnia , gdy wszyscy odświętnie ubrani zostali wprowadzeni w ten magiczny okres poprzez jasełka bożonarodzeniowe.
W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klasy IV, V i VI. Kolejny raz jasełka udowodniły, że w naszej szkole nie brakuje wspaniałych talentów. Uczniowie przygotowywali się z wielkim zaangażowaniem, pamiętając o powadze wydarzenia, jakim było przyjście na świat Zbawiciela. Niewątpliwie atrakcją był występ zespołu akordeonowego, zachęcił widownię do wspólnego kolędowania. Uroczystość na sali zakończyła pani dyrektor Bogusława Gieroń, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Po przedstawieniu uczniowie , wraz z wychowawcami udali się na klasową wigilię.Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".

spmiernow dnia grudzień 19 2014
0 komentarzy · 5 czytań ·Drukuj
GMINNY TURNIEJ HALOWEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DZIELNICOWEGO GMINY ZŁOTAspmiernow dnia grudzień 18 2014
0 komentarzy · 4 czytań ·Drukuj
PRÓBNY SPRAWDZIAN

17 grudnia 2014 roku Centralna Komisja Egzaminacyjna przeprowadziła ogólnopolski próbny sprawdzian dla szóstoklasistów. Uczniowie VI klasy szkoły w Miernowie wzięli również udział tym sprawdzianie (udział szkół w próbnym sprawdzianie był dobrowolny). Sprawdzian przeprowadzony był zgodnie z obowiązującymi procedurami i rozpoczął się o godzinie 9.00. Zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji w sprawie warunków i sposobu oceniania uczniów, sprawdzian w nowej formule składał się z dwóch części. Pierwsza z nich sprawdza wiadomości i umiejętności z języka polskiego i z matematyki, w tym wykorzystywanie wiadomości i umiejętności z tych przedmiotów w zadaniach osadzonych w kontekście historycznym lub przyrodniczym. Po części pierwszej szóstoklasista przystępuje do drugiej części egzaminu - testu z języka obcego. Uczniowie, którzy wiosną 2015 przystąpią do sprawdzianu dla szóstoklasistów są pierwszym rocznikiem, który uczy się zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia grudzień 17 2014
0 komentarzy · 7 czytań ·Drukuj
MIKOŁAJKI

Każdego roku szkolnego 6 grudnia do wszystkich grzecznych dzieci przychodzi Św. Mikołaj. Uczniowie kl. III wraz z p. Z. Sęsoła przygotowały krótki występ artystyczny, aby miło spędzić czas oczekiwania na tego wyjątkowego gościa. I tym razem Mikołaj nie zawiódł dzieci, wszystkie otrzymały piękne prezenty.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia grudzień 05 2014
0 komentarzy · 7 czytań ·Drukuj