HomeContact
Szkoła Podstawowa im. Jana Jasińskiego w Miernowie
Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 34
Najnowszy użytkownik: muza12
Powitanie
Witaj na stronie Szkoły Podstawowej im. Jana Jasińskiego w Miernowie.
PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania.
Mimo braku śniegu ten świąteczny czas da się odczuć w naszej szkole już od kilku dni. Szczególnie dzisiaj 19 grudnia , gdy wszyscy odświętnie ubrani zostali wprowadzeni w ten magiczny okres poprzez jasełka bożonarodzeniowe.
W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klasy IV, V i VI. Kolejny raz jasełka udowodniły, że w naszej szkole nie brakuje wspaniałych talentów. Uczniowie przygotowywali się z wielkim zaangażowaniem, pamiętając o powadze wydarzenia, jakim było przyjście na świat Zbawiciela. Niewątpliwie atrakcją był występ zespołu akordeonowego, zachęcił widownię do wspólnego kolędowania. Uroczystość na sali zakończyła pani dyrektor Bogusława Gieroń, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Po przedstawieniu uczniowie , wraz z wychowawcami udali się na klasową wigilię.Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".

spmiernow dnia grudzień 19 2014
0 komentarzy · 1 czytań ·Drukuj
GMINNY TURNIEJ HALOWEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DZIELNICOWEGO GMINY ZŁOTAspmiernow dnia grudzień 18 2014
0 komentarzy · 2 czytań ·Drukuj
PRÓBNY SPRAWDZIAN

17 grudnia 2014 roku Centralna Komisja Egzaminacyjna przeprowadziła ogólnopolski próbny sprawdzian dla szóstoklasistów. Uczniowie VI klasy szkoły w Miernowie wzięli również udział tym sprawdzianie (udział szkół w próbnym sprawdzianie był dobrowolny). Sprawdzian przeprowadzony był zgodnie z obowiązującymi procedurami i rozpoczął się o godzinie 9.00. Zgodnie z rozporządzeniem ministra edukacji w sprawie warunków i sposobu oceniania uczniów, sprawdzian w nowej formule składał się z dwóch części. Pierwsza z nich sprawdza wiadomości i umiejętności z języka polskiego i z matematyki, w tym wykorzystywanie wiadomości i umiejętności z tych przedmiotów w zadaniach osadzonych w kontekście historycznym lub przyrodniczym. Po części pierwszej szóstoklasista przystępuje do drugiej części egzaminu - testu z języka obcego. Uczniowie, którzy wiosną 2015 przystąpią do sprawdzianu dla szóstoklasistów są pierwszym rocznikiem, który uczy się zgodnie z nową podstawą programową kształcenia ogólnego.
Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia grudzień 17 2014
0 komentarzy · 2 czytań ·Drukuj
MIKOŁAJKI

Każdego roku szkolnego 6 grudnia do wszystkich grzecznych dzieci przychodzi Św. Mikołaj. Uczniowie kl. III wraz z p. Z. Sęsoła przygotowały krótki występ artystyczny, aby miło spędzić czas oczekiwania na tego wyjątkowego gościa. I tym razem Mikołaj nie zawiódł dzieci, wszystkie otrzymały piękne prezenty.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia grudzień 05 2014
0 komentarzy · 3 czytań ·Drukuj
ZABAWA ANDRZEJKOWA


Upamiętniając zwyczaj wróżb w Wigilię Św. Andrzeja, w naszej szkole 26 listopada 2014 r. odbyła się zabawa andrzejkowa. W tym roku organizatorami zabawy była klasa IV,V,VI. Magiczny andrzejkowy wieczór rozpoczęły wróżby, które przygotowały uczennice z klas starszych. Następnie rozpoczęła się zabawa taneczna, którą wspaniale poprowadził DJ Łukasz. Rodzice przygotowali dla dzieci pyszny poczęstunek. Impreza andrzejkowa zakończyła się po godz. 20.00.

Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia listopad 27 2014
0 komentarzy · 11 czytań ·Drukuj
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI


Dnia 7 listopada 2014 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości.Inscenizację słowno-muzyczną przygotowali uczniowie klas II-III oraz klasa IV pod opieką A. Haruzy. Scenariusz obejmował treści historyczne, wiersze i pieśni patriotyczne. Tego dnia obowiązywał strój galowy uzupełniony przypiętą kokarda narodową.


Zdjęcia w "Galeria zdjęć ".
spmiernow dnia listopad 07 2014
0 komentarzy · 12 czytań ·Drukuj